Hair Style & Hair Dressing

Daca optati pentru un stil de zi cu zi, imbinand utilul cu eleganta profesionistii nostrii va vor introduce in lumea transformarilor de culoare, va vor orienta catre ceva inedit sau clasic, in functie de preferinte. Vor cauta impreuna cu dumnevostra stilul care vi se potriveste in caz ca alegeti o schimbare de look.

Daca optati  pentru o coafura sofisticata veti studia impreuna cu stilistul nostru textura si volumul  ce vi se potrivesc si veti alege miscarea parului care va convine. Flexibilitatea in a remodela parul dumeavoastra este unul dintre atuurile echipei noastre de stilisti. Pentr ocaziile intradevar speciale, creativitatea se va situa la inaltimea asteptarilor dumnevoasta pentru a incununa omene unice din viata cu un look de neuitat.Alegand cu inspratie si gust componentele coafurii dumnevoastra va vom asigura o imagine proaspata si sofisticata in ton cu evenimentul respectiv.

Echipa noastra de stilisti nu scapa niciodata ocazia de a participa la cele mai prestigioase seminarii si gale in domeniu, pentru a fi mereu la current cu noutatile in matere e culoare, tunsori si coafuri.